UWAGA! Serwis zawiera treści o tematyce erotycznej przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Materiały publikowane na tej stronie są nieodpowiednie i zakazane dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie masz prawa wejść na stronę i nie możesz zapoznać się z treścią serwisu. Serwis ma charakter serwisu randkowego umożliwiającego wyłącznie prowadzenie fikcyjnych rozmów telefonicznych oraz wiadomości sms o tematyce erotycznej.

Kliknięcie przycisku WEJŚCIE oznacza, że akceptujesz zawartość strony, uczestnictwo w fikcyjnej zabawie oraz to, że masz ukończone 18 lat. Jeśli nie masz ukonczonych 18 lat lub nie interesuje Cie tematyka erotyczna kliknij przycisk WYJŚCIE Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Oświadczam, że jestem pełnoletni (ukończyłem 18 lat) i akceptuję regulamin
piciespermy.rozklapiocha.pl


Kobieta z Twojej okolicy:

moje zdjęcie Jestem kobietą o wielu wcieleniach, mającą mnóstwo ciekawych pomysłów na urozmaicenie sobie i miłemu panu wieczoru.

Aby do mnie napisać

Wyślij sms o treści CPE.A216ADA
na numer 73816

Aby do mnie zadzwonić
KLIKNIJ TU
lub
Zadzwoń pod numer 708877025

Oferty innych kobiet z Twojej okolicy:Serwis wylacznie dla osob pelnoletnich. regulamin serwisu dostepny jest na stronie m.piciespermy.rozklapiocha.pl/wapreg. Cena za SMS 73816 - 3 pln; 3,69 z vat. . Minuta na telefon 708877025 - 6,25 pln; 7,68 z vat. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje regulaminu.
Copyright © 2018